KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad/collage 16697099

nr 1669 7099

Grafiskt blad/collage

2 st, Gerhard Blum (tillskriven), ej signerade, ej ramade, yttermått inklusive ram: 80x80 cm, oramad

Utrop:

500 kr

måndag 16 december 2024
kl 18:23:16